MASTERCAM MILL

Mastercam, dünya çapında en yaygın kullanılan CAM yazılımıdır * ve CNC programcıları arasında tercih edilen programdır. Mastercam Mill, popüler programın yeni neslidir ve en yeni freze paketini güçlü yeni takım yolları ve tekniklerle sunar.
Mastercam, işletmenize ve üretiminize hızlı ve verimli frezeleme için mümkün olan en iyi temeli sunar. Optimize cep-havuz gibi genel amaçlı yöntemlerden 5 eksenli türbin kesimi gibi son derece özel takım yollarına, Mastercam her iş için hazır olmanızı sağlar.
Mastercam CAD/CAM şunları sunar:
– Tam 3D CAD modellemesi (Parametrik KATI ve Güçlü Yüzey Dahil).
– Çok kolay Cep-Havuz, Kontur ve Delik İşlemleri takımyolları.
– Özellik (Unsur) tabanlı 2D programlama.
– Sağlam, 3 Boyutlu KATI ve Yüzey İşleme yeteneği.
– Güçlü çok eksenli (4 ve 5 Eksen) İşleme.
– Odaklanmış projeler için özel seçenekler.

Mastercam FREZE Modülü işinizi büyütebilir ve işinize göre siz de modülü yükseltebilirsiniz. İhtiyacınız olanla başlayın ve ihtiyaçlarınız arttıkça yeni işleme tekniklerine geçin.
En iyi yazılıma sahip olmak başarı için sadece bir bileşendir. Mastercam kullanıcıları, uzmanları, eğitimciler ve meraklıları içeren global bir topluluk yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Mastercam’in Türkiye distribütörü olarak SES3000 CNC sizlere; yarın için hazırlanırken bugün ihtiyacınız olanı almanızı sağlamaya yardımcı olacak yıllarca pratik deneyimlerini sunar. Ve yatırımınızı sürekli güncel tutacak en yüksek verimi almanızı sağlayacak teknik destek hizmetlerini en iyi şekilde verir.

LinksLinks2